Ozel Servis
Servis Talebi

Son Eklenenler

 • Zümrütevler Fakir Servis

  Zümrütevler Fakir Servis Çamaşır makinası, bulaşık makinası kullanmıyorum, bütün işleri...

  Anıttepe Fakir Servis

  Anıttepe Fakir Servis Evimde beyaz eşya yok lakin ben ev işlerinide yardımsız yapıyorum, ayrıca...

  Aktepe Fakir Servis

  Aktepe Fakir Servis Çamaşır makinası, bulaşık makinası kullanmıyorum, bütün işleri yardımsız...

  ÜsküdarFakir Servis

  ÜsküdarFakir Servis “Evimde, iş yerimde beyaz eşyalara sahip değilim lakin ben ev işlerinide...

Eryaman Fakir Servis

Eryaman Fakir Servis “Evimde, iş yerimde beyaz eşya yok lakin ben ev işlerinide yardımsız yapıyorum, ayrıca çalışyorum üstelik hiç yorulmuyorumolanağı yoktur. Zira onların hijyenik ve çok kısa sürede tamamladığı işi kendimiz çok daha fazla sürede gerçekleştiririz. Gereken hijyenini de yeteri kadar temin edemeyiz. Gereken işi onlar yaptığı durumda harcayacak olduğumuz iş gücü ile zamanımız bize kalmış olur. Bu yüzden hayatımızda çalışmak zorunda olan çoğu hanımında olmazsa olmazıdır. beyaz eşyalar. Uzun soluklu ve verimli kullanım için almamız lazım birkaç önlem var elbette. Mesela ürünlerimizin yıllık onarım ve temizliğini yaptırmak.

Bizler buzdolabı tamiri, çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri, klima tamiri, kombi tamiri ve diğer beyaz eşyalarınızın, ev aletlerinizin tamir, bakım,onarım, ve montajı üzerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Hayatımızda değişen ve hergeçen gün gelişen teknoloji ile personellerimizi de eğitiyor ve gelişmelerini veriyoruz. Memnun müşteri sayımızı en yüksek seviyede tutmak stratejilerimiz arasındadır. Gün gün fazlalaşan memnun müşteri kitlemiz arasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Cihazlarınızın onarımı, bakımı ve montajında kaliteli hizmette iddaalı olan ve meslek hayatını bu işe adamış ekipmanlarımızın sizler için öncelikli prensibi güvendir. Güvenin yolu da kaliteli, güleryüzlü, kalıcı, hızlı servis ve garantili hizmetten geçer. Fakir özel beyaz eşya servisi olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin arzu ve beklentilerine göre hergeçen gün kendimizi yenileyerek daha kaliteli hizmet sunabilmektir.
Teknolojinin sizlere sağladığı ürün ve hizmetleri ucuz, verimli ve yüksek seviyeli kullanabilmeniz için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.
444 1 494 numaralı servis merkezimizi tuşlayıp kaydınızı bırakın. Kaydınız vasıtalarımıza minimum zamanda bildirilecek adresinize ulaşacaklardır. Gereken bakım yada arıza sebebi tespit edildikten sonra aynı gün içerisinde probleminiz çözüme ulaşacaktır. Kullanılacak olan teçhizatın yetmediği durumda cihazınızı servisimize götürüp onarımını gerçekleştirecek ve tekrar adresinize teslimi yapılacaktır. 7 Gün 24 Saat hizmet veren servisimizi aramak için daha neyi bekliyorsunuz? Bizler sizin için en iyiyi zaten düşünüyoruz.

Telefon Numaramız:444 1 494