Ozel Servis
Servis Talebi

Son Eklenenler

 • Zümrütevler Fakir Servis

  Zümrütevler Fakir Servis Çamaşır makinası, bulaşık makinası kullanmıyorum, bütün işleri...

  Anıttepe Fakir Servis

  Anıttepe Fakir Servis Evimde beyaz eşya yok lakin ben ev işlerinide yardımsız yapıyorum, ayrıca...

  Aktepe Fakir Servis

  Aktepe Fakir Servis Çamaşır makinası, bulaşık makinası kullanmıyorum, bütün işleri yardımsız...

  ÜsküdarFakir Servis

  ÜsküdarFakir Servis “Evimde, iş yerimde beyaz eşyalara sahip değilim lakin ben ev işlerinide...

Urla Fakir Servis

Urla Fakir Servis
”Ben evimde çamaşır makinasına, bulaşık makinasına sahip değilim fakat ev işlerinide kendim yapıyorum, ayrıca çalışıyorum üstelik enerji harcamıyorum”demek imkansızdır. Çünkü beyaz eşyalarımızın hijyenik ve kısa sürede tamamladığı işi kendimiz çok daha uzun zamanda yapabiliriz. Gereken hijyenini de yeteri kadar sağlayamayız. İşi onlara bıraktığımız takdirde harcayacak olduğumuz iş gücü ile zamanımız kendimize kalmış olur. Bu sebeple günümüzde çalışmak zorunda olan çoğu bayanında olmazsa olmazıdır. beyaz eşyalar. Uzun soluklu ve verimli kullanım için almamız gereken birkaç önlem var tabikide. Örnek olarak ürünlerimizin yıllık onarım ve temizliğini yaptırmak.

Bizler buzdolabı tamiri, çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri, klima tamiri, kombi tamiri ve diğer beyaz eşyalarınızın, ev aletlerinizin tamir, bakım,onarım, ve montajı üzerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Hayatımızda değişen ve günden güne gelişen teknoloji ile çalışanlarımızı da eğitiyor ve gelişmelerine olanak veriyoruz. Müşteri memnuniyetinin en yüksek düzeyde olması ilkelerimiz arasındadır. Günden güne artan memnun müşteri portföyümüz arasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Cihazlarınızın onarımı, bakımı ve montajında kaliteli hizmette iddaalı olan ve meslek hayatını bu işe adamış ekipmanlarımızın sizler için öncelikli ilkesi güvendir. Güvenin yolu da kaliteli, güleryüzlü, kalıcı, hızlı servis ve garantili hizmetten geçer. Fakir özel beyaz eşya servisi olarak hedefimiz sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre hergeçen gün yenilenerek daha kaliteli hizmet sunabilmektir.
Teknolojinin sizlere sunduğu ürün ve hizmetleri ucuz, verimli ve yüksek düzeyde kullanabilmeniz adına elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.
444 1 494 numaralı merkezimizi arayıp kaydınızı bırakın. Kaydınız vasıtalarımıza en kısa zamanda bildirilecek adresinize ulaşacaklardır. Gerekli bakım veya arıza sebebi tespit edildikten sonra o gün aralığında arızanız çözüme ulaşacaktır. Kullanılacak olan teçhizatın yetmediği durumda cihazınızı servisimize götürüp tamir edeceğiz ve tekrar adresinize teslimi yapılacaktır. 7/24 hizmet veren servisimizi aramak için daha neyi bekliyorsunuz? Bizler sizin için en iyiyi zaten düşünüyoruz.

Telefon Numaramız:444 1 494